Aktualności

Zaproszenie do udziału w konsultacjach28.11.2023

Ilustracja szarego budynku, bryła z zewnątrz ozdobiona fasadą na wzór fal.

Muzeum Archeologii Podwodnej i Rybołówstwa Bałtyckiego w Łebie zaprasza na konsultacje społeczne „Jakie ma być nowe Muzeum w Łebie?” Swoje uwagi, sugestie oraz propozycje zmian będzie można przekazać osobiście 7 grudnia 2023 r. podczas otwartego spotkania w Rybackim Centrum Kultury i Formacji „Boleniec ...


Więcej
13.11.2023 r. Dyrekcja i Muzeum SPN nieczynne06.11.2023

Plakat z logo Parku i Związku Pracodawców Polskich Parków Narodowych, z tekstem "Informujemy, że dnia 13.11.2023 r. (poniedziałek) W dniu 13 listopada 2023 r. (PONIEDZIAŁEK) Dyrekcja oraz Muzeum Słowińskiego Parku Narodowego będą NIECZYNNE – dzień wolny od pracy za 11 listopada 2023 r.  Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.

Konkurs dla Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku30.10.2023

Plakat konkursu z tęczowym tłem, na którym znajdują się informacje "Konkurs na wykonanie grafiki Słowińskiego Parku Narodowego dla Słuchaczy Uniwersytetów Trzeciego Wieku z województwa pomorskiego. Grafika ma przedstawiać krajobraz lub szczegół krajobrazu, na prace czekamy do 30 listopada 2023 r. Więcej informacji wraz z regulaminem Konkursu i formularzem zgłoszenia na www.slowinskipn.pl. Organizator konkursu: Słowiński Park Narodowy." Logotyp Parku i Polskich Parków Narodowych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie na wykonanie grafiki Słowińskiego Parku Narodowego przedstawiającej krajobraz lub szczegół krajobrazu naszego Parku. Konkurs przeznaczony jest dla Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku z województwa pomorskiego.


Więcej
Spacer krajobrazowy w Dolinie Słupi27.10.2023

Wnętrze budynku elektrowni z kilkoma turbinami. W trzech widocznych ścianach po kilka okien.

W dniu 20 października br. skorzystaliśmy z zaproszenia Parku Krajobrazowego „Dolina Słupi” i wyruszyliśmy wraz z innymi pasjonatami Regionu na zorganizowany spacer krajobrazowy po ścieżce przyrodniczej w Gałąźni Małej.


Więcej
Ponad 37 mln zł pozyskane dla 6 samorządów Strefy Przybrzeżnej16.10.2023

osiem uśmiechniętych dorosłych osób, elegancko ubranych, dwie kobiety i sześciu mężczyzn, dwie osoby trzymają dokumenty, w tle herby gmin i budynki mieszkalne.

Partnerstwo „Strefa Przybrzeżna”, w którym to Słowiński Park Narodowy ma status  obserwatora, uzyskało wsparcie Samorządu Województwa Pomorskiego na swoje projekty strategiczne w wysokości 37.237 mln zł. Jest to efekt wspólnej pracy samorządów lokalnych i wdrażania opracowanej w ramach projektu Centrum Wsparcia Doradczego strategii terytorialnej.


Więcej

Komunikaty

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..